Першою фазою була спроба захопити Україну «за кілька днів».
Росія вступила в третю фазу повномасштабної війни в Україні та готується до довгострокового бою.
Про це в ефірі Всеукраїнського телемарафону заявив радник міністра внутрішніх справ Віктор Андрусів.
Андрусів зазначив, що першою фазою була спроба захопити Україну «за кілька днів», другою — провести велике оточення Сил оборони України на сході.
«Одне оточення планували дуже велике, хотіли відрізати аж від Павлограда, друге оточення планували так, щоб разом з Краматорськом і Слов’янськом, а тепер їм залишилося вкрай маленьке оточення — фактично Сєвєродонецька та Лисичанська, але і цього вони зробити не можуть», — зазначив Андрусів.
Він також зазначив, що окупанти починають готуватися до оборони рубежів.
«Зараз настала третя фаза — коли вони починають готуватися до оборони рубежів, на яких зупинилися. Це вказує на те, що вони вирішили перетворити війну в дуже довгу… вони розраховують, що кризи, які викликає війна, посадять Захід за стіл переговорів з ними, і Захід спробує нас на щось обміняти», — сказав він.